1 % dla Twojej szkoły

Ulotki dotyczące 1 % z PIT zostaną przekazane Państwu w czasie zebrania rodziców. Będą również dostępne w Kancelarii szkoły a plakaty promujące akcję zawisną w widocznych miejscach na terenie szkoły.

Szanowni Państwo, dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców po raz kolejny przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków pochodzących z 1% Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej

im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach