09 czerwca 2016

KONCERT FINAŁOWY „YOU CAN SING”

Wykonawcy będą mieli okazję zaprezentować się na Pikniku Rodzinnym w Starych Babicach (najbliższa sobota - 11 czerwca br.), jak również podczas plenerowej imprezy „Noc Kupały - Wianki 2016", która odbędzie się w Bliznem w sobotę 25 czerwca 2016 roku.

Konkurs, który zorganizowały Panie: Agnieszka Metzgier i Anna Kozłowska obfitował w nagrody i dyplomy. Sponsorami wygranych byli: Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej w Starych Babicach, Wydawnictwo Oxford University Press i warszawski Klub Edukacji Muzycznej „doremifa muzyka i ja”.

Młodych artystów wysłuchali Ich rodzice oraz Dyrektor Szkoły Pani Dorota Smolińska wraz ze swoimi Zastępcami (Danielą Kwiatkowską i Dorotą Radecką) oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Iwona Postek-Turchońska.

tekst i foto: Michał Starnowski