23 września 2014

Nowa pracownia komputerowa

Szanowni Państwo,

jesteśmy świadkami wkroczenia naszej szkoły w XXI wiek!

Dzięki środkom zgromadzonym przez rodziców w ramach organizowanych Pikników Rodzinnych oraz akcji "1% podatku dla mojej szkoły" udało się nam w tym roku przeprowadzić generalną modernizację szkolnej pracowni komputerowej.

Dodatkowo, przed wakacjami, prywatny sponsor ufundował wyposażenie drugiej pracowni, w której nasze dzieci już odbywają zajęcia.

Co więcej, Wójt Gminy Stare Babice sfinansował budowę infrastruktury sieciowej (położenie kabli teleinformatycznych) w całej szkole, której instalacja już się rozpoczęła!

Jest to chwila, która powinna stać się kamieniem milowym nie tylko w informatyzacji Szkoły (np. w kontekście wprowadzenia wkrótce elektronicznego dziennika), ale również w kwestii podwyższenia poziomu prowadzonych zajęć komputerowych.

Pracownia Rady Rodziców wyposażona jest w 16 maszyn Dell Vostro 270SFF oraz monitorów Dell U2414H 24"
(sprzęt właśnie dostarczono i trwają prace nad oddaniem go do użytku).