16 listopada 2015

Ogłaszamy Konkurs "Rodzinna Bombka" !!!

Konkurs przewidziany jest dla uczniów naszej szkoły i ich najbliższych. Wspólna praca to wspólnie spędzony czas w rodzinie. Uczniowie będą podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy 0 – 3 oraz klasy 4 – 6. Już za chwilę Mikołajki, kiermasze przedświąteczne a zaraz po tym długo oczekiwane przez nasze dzieci Boże Narodzenie. Nikogo nie zdziwi, że tematem prac plastycznych jest bombka świąteczna. Technika wykonania: dowolna technika plastyczna.

Format prac: bombka w dowolnym kształcie oraz z dowolnego, bezpiecznego materiału (styropian, papier, masa solna) konieczna zawieszka. Ta ozdoba ma zawisnąć na czyjejś choince. Dopuszczamy prace indywidualne (bez udziału rodziny, rodziców), ale do każdej pracy dołączona musi być informacja zawierająca następujące dane: imię i nazwisko autora, wiek, klasa. Ostatnim niezbędnym elementem będzie dołączenie wypełnionej karty zgłoszeniowej (karta znajduje się w załączniku do regulaminu). Podpisane prace i zgłoszenia proszę zostawiać w specjalnym kartonie w Kancelarii szkoły (przy wejściu głównym). Każdy uczestnik konkursu otrzyma słodką niespodziankę a pieniądze zebrane ze sprzedaży bombek zasilą fundusze klasowe.

Rada Rodziców życzy wspaniałej zabawy !!!

Karta Zgłoszenia

Regulamin konkursu "Rodzinna bombka"