28 września 2016

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Drodzy Rodzice,

Zajrzyjcie do oferty naszej lokalnej poradni. Wiele z problemów naszych oraz naszych dzieci można rozwiązać!!! Nie jest to ponad nasze siły!!! Zadziałamy teraz, to nasze dziecko będzie miało szczęśliwsze dzieciństwo!

Zamykanie oczu na kłopot naszego dziecka albo tłumaczenie, że dziecko jest super tylko system nie działa często jest pierwszym krokiem do podcięcia skrzydeł istocie, którą kochamy najbardziej na świecie.

Świat się zmienia, przybywa bodźców, które silnie wpływają na nasze dziecko i dysfunkcje, które w normalnych, spokojnych warunkach wyciszyłyby się samoistnie, wzmacniają się i zataczają coraz szersze kręgi.

Skorzystajmy z wyciągniętej ręki. Pomóżmy sobie i dzieciom. Nie bójmy się warsztatów w poradni, bo są one specjalnie dla nas tworzone. Korzystajcie z każdej dostępnej wiedzy, żeby Wasze dziecko było szczęsliwe i wyrosło na dobrego człowieka.

Serdecznie polecamy,