15 lutego 2013

Szkółki Nivea

Po raz kolejny włączyliśmy się w akcję Nivea.
Wygrany dla Przedszkola w Starych Babicach Plac zabaw Nivea dodał nam skrzydeł i wydawało się niemożliwością, by i dla naszych szkolnych dzieci nie zwyciężyć w wyścigu klikaczy.

Na dobre akcję rozpoczęliśmy 14 marca 2012 roku z przerażeniem reflektując się, że mamy przed soba 43 dni codziennego klikania!
Wielu osobom, mocno zaangażowanym, Nivea towarzyszyła nawet w snach. Klik, klik, klik ... zaloguj się, oddaj głos (prawie jak ważne i zapadające w pamięć "oddaj krew"). Niejednego klikacza captcha (kod weryfikacyjny przy logowaniu) doprowadziła do łez z marszu pozostając nierozpoznaną i powodując przerwy w rytmie - klik, klik, klik.

Ostatecznie zarejestrowaliśmy wspólnie ok. 4.500 tys. użytkowników!!!!!!
Średnio dziennie w najlepszych dniach odawaliśmy ponad 4 tys. głosów.

To dzięki etatowym klikaczom - rodzicom, dziadkom, ciociom, współpracownikom, nauczycielkom, itd. w ostatniej fazie walki również dzieciom w szkole - zawdzięczamy ten ogromny sukces!

Pogratulujmy sobie wazjemnie, bo jest czego i dobrze zaplanujmy jak tu wygrać II etap, który jest jeszcze atrakcyjniejszy!!

Walczyliśmy o to, by nasza szkoła została objęta patronatem Szkółek Piłkarskich NIVEA. Udało się!

W ramach patronatu:

• otrzymaliśmy dostęp do wersji on-line programu szkoleniowego Akademii Ajax Amsterdam,
  • wyznaczeni do koordynacji projektu trenerzy odbyli czterodniowe szkolenie prowadzone przez specjalistów z Akademii Ajax Amsterdam,
  • otrzymaliśmy koszulki dla zawodników oraz pakiet sprzętu sportowego niezbędny do przeprowadzenia programu szkolenia Akademii Ajax Amsterdam (bramki, piłki, reboundery, pachołki, stopery, magnetyczne tablice dla trenerów i inne).