18 lutego 2013

Piknik Rodzinny

Od kilku lat Rada Rodziców organizuje wraz z nauczycielami i uczniami Piknik Rodziny, którego myślą przewodnią jest integracja społeczności skupionej wokół szkoły, czyli środowiska nauczycieli, rodziców i dzieci.

Wspólną pracą mamy zamiar osiągać cel jakim jest pobudzenie dzieci do pracy społecznej i wychowanie naszych pociech tak, by dobrze rozumiały co to zanczy społeczeństwo obywatelskie.

W związku z tym, iż prawdą jest, że jakakolwiek praca musi mieć z góry określony cel, by była efektywna, wyznaczyliśmy taki i dla naszego Pikniku - jest nim zbiórka funduszy na rozwój infrastruktury sportowej szkoły.

Rokrocznie gromadzimy środki i stopniowo je inwestujemy. Dotąd wybudowaliśmy, wspólnie z Gminą, plac zabaw i samodzielnie wyremontowaliśmy małą salę gimnastyczną. Tyle udało się nam zrealizować w ramach dużych inwestycji. Jednocześnie dokupiliśmy drobny sprzęt sportowy odtwarzając zasoby szkoły.

RELACJE FILMOWE - YouTube

Piknik 2014

Piknik 2013

Piknik 2012