Aktualności

09 grudnia 2016
W tym tygodniu gościliśmy w naszej szkole Mikołaja!!!

Mikołaj ze Śnieżynkami i Reniferami spisali się wyśmienicie i przywieźli wszystkim dzieciom prezenty.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia zdjęć.czytaj więcej... czytaj więcej...

10 listopada 2016
Drodzy Rodzice,

Rada Rodziców ogłasza konkurs świąteczny - Rodzinna Bombka. Prace wraz z kartą zgłoszeniową prosimy składać do dnia 5 grudnia 2016 do godz. 16.00 w Kancelarii szkoły.

Poniżej przekazujemy Warunki uczestnictwa, Regulamin Konkursu oraz Kartę zgłoszenia.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

czytaj więcej... czytaj więcej...

08 listopada 2016
Uwaga, uwaga!

W poniedziałek zmianie ulega godzina jednej z grup poniedziałkowych gimnastyki artystycznej. Nie ma grupy 16:20-17:10, ale zamiast niej powstała grupa wcześniejsza - 14:30-15:15. Grupa 15:30-16:15 i czwartkowa 8:45-9:30 bez zmian.

Zapraszamy serdecznie!

czytaj więcej... czytaj więcej...

28 września 2016
Zapraszamy serdecznie do zapisów na lubiane przez dzieci zajęcia dodatkowe organizowane przez Radę Rodziców.

Terminy są takie same jak w ubiegłym roku:

- poniedziałki - gimnastyka artystyczna - dwie grupy: 14:30 - 15:15 / 15:30-16:15

- wtorki - malarstwo - dwie grupy: 14:40-15:40 / 16:00-17:00

- środy - szachy - dwie grupy: 14:35-15:35 / 15:35-16:35

- czwartki - gimnastyka artystyczna - grupa poranna - 8:45-9:30

- piątki - warsztaty kreatywne - dwie grupy: 13:30-15:00 / 15:10-16:40

W środy, w sali 111 ruszają też nowe zajęcia origami - dwie grupy: 14:40-15:40 / 16:00-17:00.

Zapraszamy do zapisów,

Rada Rodziców

czytaj więcej... czytaj więcej...
28 września 2016

Odbiór mundurków w szkole

będzie możliwy w dniach 5, 6 i 7 października w godzinach 7.45 - 9.00 w holu szatni.

Przedstawiciele firmy Adela będą pełnili w tym czasie dyżur. Możliwe będzie domówienie koszulek.


Mundurki będą mogły być odebrane przez dzieci, ale proszę im o tym przypomnieć w dniu odbioru jak również proszę w tym dniu sprawdzić kompletność odebranego zamówienia.


Ewentualne wątpliwości proszę zgłaszać bezpośrednio do firmy Adela.

Pozdrawiamy serdecznie,

Rada Rodziców

czytaj więcej... czytaj więcej...
26 września 2016

Drodzy Rodzice,

zajrzyjcie do zakładki Inicjatywy! Jeśli zastanawiacie się nad szukaniem pomocy dla Waszych dzieci i dla Was, znajdziecie tam użyteczne informacje.

Jesteście odpowiedzialni za wspieranie swoich dzieci. Nie szukajcie daleko.

W Bliznem jest poradnia, która organizuje warsztaty dla Rodziców i dla dzieci. Warto zajrzeć do jej oferty, bo jest duża szansa, że kłopot, z którym się borykacie w rodzinie, może tam znaleźć rozwiązanie.

Lada dzień podamy terminy wszystkich warsztatów z listy poniżej.

Zachęcamy,

Rada Rodziców

czytaj więcej... czytaj więcej...
01 września 2016

Witajcie dzieci, rodzice i nauczyciele!

Nowy rok szkolny 2016/2017  codziennie wita nas piękną pogodą.

W imieniu Rady Rodziców życzę wszystkim dobrego roku, sukcesów w nauce i nauczaniu, powodzenia w odkrywaniu talentów w sobie, radości ze zdobywanej wiedzy, wesołego współprzebywania i wyrozumiałości dla siebie i innych.

Po prostu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!

Iwona Postek-Turchońska

 

Poniżej informacja n/t mundurków obowiązujących w naszej szkole oraz informacja n/t zajęć dodatkowych organizowanych przez Radę Rodziców.

czytaj więcej... czytaj więcej...
21 czerwca 2016

Witajcie,

W naszej Galerii znajdziecie wiele nowych zdjęć z Pikniku Rodzinnego.

Życzę miłego oglądania.

Pozdrawiam, Iwona Postek-Turchońska

czytaj więcej... czytaj więcej...
14 czerwca 2016
W sobotę 11 czerwca przy Szkole Podstawowej w Starych Babicach odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem "Posmakuj Świata". Organizatorami Pikniku byli Rada Rodziców i Szkoła Podstawowa w Starych Babicach. Wsparcia finansowego udzielili nam Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego i klinika stomatologiczna Dentaline. Wielką życzliwość okazało Plantico przekazując na loterię 100 sadzonek bylin. Każdy z darczyńców słysząc o Pikniku Rodzinnym otworzył przed nami serce. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim, rodziców i dzieci. Piknik Rodzinny to przecież impreza organizowana za społeczne fundusze. Nie ma tu mowy o wielkim budżecie, kosztach występów gwiazd sceny krajowej i wsparcie, jakiego nam udzielono jest niezwykle cenne.

To wspaniałe wydarzenie przy udziale zaangażowanych rodziców, dzieci, nauczycieli i pracowników szkoły pokazało jak wiele można stworzyć działając razem. To "razem" widać było na każdym kroku zarówno w regionach jak i na stoiskach tematycznych czy apetycznych. Gdziekolwiek się nie obejrzałam, widziałam ludzi, których cieszyła wspólna praca i efekty, jakie wspólnie osiągnięto.

Propozycje Regionów były niezwykłe, pyszne, zabawne i zadziwiające. Toskania i Prowansja ze swoimi aromatami zachęcały do odwiedzin. Fascynująca Transylwania czy Japonia nie pozwalały przejść obojętnie. Zaskakujące koło Podbiegunowe i Grenlandia wabiły smakiem i formą. Indie zabierały w swój magiczny świat a Australia zapraszała na spotkanie z niezwykłą przyrodą. W regionie Babickim można było walczyć na warzechy, ozdabiać pas kontuszowy i kisić kapustę. Deptanie kapusty może być wielką frajdą. Nie uwierzyłabym, gdybym tego nie zobaczyła na własne oczy.

czytaj więcej... czytaj więcej...
09 czerwca 2016
8 czerwca 2016 roku w Sali Koncertowej im. K. Wiłkomirskiego (Szkoła Podstawowa w Starych Babicach) odbył się Koncert Finałowy I edycji konkursu piosenki angielskojęzycznej.
Po wcześniej przeprowadzonych eliminacjach do finałowej rozgrywki zakwalifikowano 15 osób - uczniów ze Szkoły Podstawowej w Starych Babicach. Młodzi ludzie śpiewali znane i popularne piosenki wykonywane przez teraźniejszych wykonawców, jak również stare szlagiery z tzw. „starej płyty”. Nie zabrakło też zmyślnych przebrań i tanecznych układów.
W jury festiwalu zasiadły: Ewa Dżyga, Marzena Chmielarz, Anna Kozłowska, Beata Stasiak i Violetta Pruska. Panie przez cały czas bacznie przyglądały się poczynaniom młodych artystów, zaś po zakończonej rywalizacji udały się na obrady by dokonać trudnego wyboru i wśród wykonawców wyłonić tych najlepszych z najlepszych. Podczas przerwy w oczekiwaniu na werdykt dla wszystkich zaśpiewały Agnieszka Metzgier i Beata Stasiak.
Ostatecznie przyznano 3 wyróżnienia (Kaja Baszyńska, Pola Radoń, Karolina Puchajda) i jedną nagrodę główną. Grand Prix I Festiwalu Piosenki Angielskojęzycznej „YOU CAN SING” przypadło w udziale Magdalenie Sztampke.

czytaj więcej... czytaj więcej...
Strona wyników:
1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 9