Aktualności

23 grudnia 2015

Kiermasz Świąteczny

czytaj więcej... czytaj więcej...
21 grudnia 2015

Świąteczna atmosfera w szkole

czytaj więcej... czytaj więcej...
13 grudnia 2015

Dyskoteka andrzejkowa

czytaj więcej... czytaj więcej...
09 grudnia 2015

Konkurs RODZINNA BOMBKA rozstrzygnięty! !!

czytaj więcej... czytaj więcej...
10 listopada 2015

Świętujemy odzyskanie Niepodległości

W sobotę 7 listopada 2015 roku na dziedzińcu Szkoły Podstawowej w Starych Babicach rozpoczęła się gra historyczna – 11 listopada – Droga do Niepodległości, którą młodzież szkolna, pedagodzy i goście uczcili 97 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pani Dyrektor Dorota Smolińska odsłoniła Kamień upamiętniający polskich harcerzy a Ksiądz Prałat Jan Szubka dokonał jego poświęcenia. Następnie wydane zostały rozkazy wymarszu dla brygad Legionów Polskich. I tak rozpoczęła się gra terenowa. Pogoda dopisywała, wszystkie brygady pod dowództwem poruczników wykonywały zadania wzorowo. Po przejściu całej trasy, wykonaniu rozkazów, brygady zgrupowano na leśnej polanie. Polska flaga została wciągnięta na maszt, Hymn Polski odśpiewany.

czytaj więcej... czytaj więcej...
19 października 2015
Uwaga, uwaga! Już w tym tygodniu, 22 października, chłopcy z naszej szkoły oraz ze szkoły w Borzęcinie wyjeżdżają do Maroka na finał Danone Nations Cup - Międzynarodowy Puchar Dzieci w piłce nożnej! Będą walczyć na profesjonalnym stadionie o miejsce w światowym finale turnieju Danone Nations Cup w gronie 40 najlepszych drużyn z całego świata! Nasi młodzi piłkarze zmierzą się z takimi zespołami jak Niemcy, Japonia, czy trzeci grupowy rywal w Maroko - Tunezja. Liczymy, że najbliższy wyjazd jest początkiem wspaniałej przygody tych młodych chłopaków i pozwoli im oprócz sukcesów sportowych uczyć się i utrwalać w sobie takie wartości jak zasady fair play czy szacunek do innych osób. W Maroko nie zabraknie też fanów naszej drużyny, którzy niezależnie od pogody, godziny spotkania czy miejsca - zawsze wiernie kibicują swoim bohaterom. Trzymajmy za nich mocno kciuki!czytaj więcej... czytaj więcej...
06 października 2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć pozalekcyjnych dla dzieci, które proponuje Rada Rodziców w bieżącym roku szkolnym.

Więcej informacji z zakładce ZAJĘCIA DODATKOWE

czytaj więcej... czytaj więcej...
23 lutego 2015

 

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy dokonali wpłaty na fundusz Rady Rodziców oraz tym, którzy zrobią to niebawem.

 

czytaj więcej... czytaj więcej...
10 lutego 2015

 

Składka na fundusz Rady Rodziców
w roku szkolnym 2014/2015

 

czytaj więcej... czytaj więcej...
Strona wyników:
1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 ... 9