Aktualności

Mikołajki się zbliżają - już 6 grudnia!!!

 

Św. Mikołaj odwiedzi wszystkie klasy ze słodkim poczęstunkiem! 

28 września 2016

Odbiór mundurków w szkole

będzie możliwy w dniach 5, 6 i 7 października w godzinach 7.45 - 9.00 w holu szatni.

Przedstawiciele firmy Adela będą pełnili w tym czasie dyżur. Możliwe będzie domówienie koszulek.


Mundurki będą mogły być odebrane przez dzieci, ale proszę im o tym przypomnieć w dniu odbioru jak również proszę w tym dniu sprawdzić kompletność odebranego zamówienia.


Ewentualne wątpliwości proszę zgłaszać bezpośrednio do firmy Adela.

Pozdrawiamy serdecznie,

Rada Rodziców

czytaj więcej... czytaj więcej...
26 września 2016

Drodzy Rodzice,

zajrzyjcie do zakładki Inicjatywy! Jeśli zastanawiacie się nad szukaniem pomocy dla Waszych dzieci i dla Was, znajdziecie tam użyteczne informacje.

Jesteście odpowiedzialni za wspieranie swoich dzieci. Nie szukajcie daleko.

W Bliznem jest poradnia, która organizuje warsztaty dla Rodziców i dla dzieci. Warto zajrzeć do jej oferty, bo jest duża szansa, że kłopot, z którym się borykacie w rodzinie, może tam znaleźć rozwiązanie.

Lada dzień podamy terminy wszystkich warsztatów z listy poniżej.

Zachęcamy,

Rada Rodziców

czytaj więcej... czytaj więcej...
01 września 2016

Witajcie dzieci, rodzice i nauczyciele!

Nowy rok szkolny 2016/2017  codziennie wita nas piękną pogodą.

W imieniu Rady Rodziców życzę wszystkim dobrego roku, sukcesów w nauce i nauczaniu, powodzenia w odkrywaniu talentów w sobie, radości ze zdobywanej wiedzy, wesołego współprzebywania i wyrozumiałości dla siebie i innych.

Po prostu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!

Iwona Postek-Turchońska

 

Poniżej informacja n/t mundurków obowiązujących w naszej szkole oraz informacja n/t zajęć dodatkowych organizowanych przez Radę Rodziców.

czytaj więcej... czytaj więcej...
21 czerwca 2016

Witajcie,

W naszej Galerii znajdziecie wiele nowych zdjęć z Pikniku Rodzinnego.

Życzę miłego oglądania.

Pozdrawiam, Iwona Postek-Turchońska

czytaj więcej... czytaj więcej...
14 czerwca 2016
W sobotę 11 czerwca przy Szkole Podstawowej w Starych Babicach odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem "Posmakuj Świata". Organizatorami Pikniku byli Rada Rodziców i Szkoła Podstawowa w Starych Babicach. Wsparcia finansowego udzielili nam Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego i klinika stomatologiczna Dentaline. Wielką życzliwość okazało Plantico przekazując na loterię 100 sadzonek bylin. Każdy z darczyńców słysząc o Pikniku Rodzinnym otworzył przed nami serce. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim, rodziców i dzieci. Piknik Rodzinny to przecież impreza organizowana za społeczne fundusze. Nie ma tu mowy o wielkim budżecie, kosztach występów gwiazd sceny krajowej i wsparcie, jakiego nam udzielono jest niezwykle cenne.

To wspaniałe wydarzenie przy udziale zaangażowanych rodziców, dzieci, nauczycieli i pracowników szkoły pokazało jak wiele można stworzyć działając razem. To "razem" widać było na każdym kroku zarówno w regionach jak i na stoiskach tematycznych czy apetycznych. Gdziekolwiek się nie obejrzałam, widziałam ludzi, których cieszyła wspólna praca i efekty, jakie wspólnie osiągnięto.

Propozycje Regionów były niezwykłe, pyszne, zabawne i zadziwiające. Toskania i Prowansja ze swoimi aromatami zachęcały do odwiedzin. Fascynująca Transylwania czy Japonia nie pozwalały przejść obojętnie. Zaskakujące koło Podbiegunowe i Grenlandia wabiły smakiem i formą. Indie zabierały w swój magiczny świat a Australia zapraszała na spotkanie z niezwykłą przyrodą. W regionie Babickim można było walczyć na warzechy, ozdabiać pas kontuszowy i kisić kapustę. Deptanie kapusty może być wielką frajdą. Nie uwierzyłabym, gdybym tego nie zobaczyła na własne oczy.

czytaj więcej... czytaj więcej...
09 czerwca 2016
8 czerwca 2016 roku w Sali Koncertowej im. K. Wiłkomirskiego (Szkoła Podstawowa w Starych Babicach) odbył się Koncert Finałowy I edycji konkursu piosenki angielskojęzycznej.
Po wcześniej przeprowadzonych eliminacjach do finałowej rozgrywki zakwalifikowano 15 osób - uczniów ze Szkoły Podstawowej w Starych Babicach. Młodzi ludzie śpiewali znane i popularne piosenki wykonywane przez teraźniejszych wykonawców, jak również stare szlagiery z tzw. „starej płyty”. Nie zabrakło też zmyślnych przebrań i tanecznych układów.
W jury festiwalu zasiadły: Ewa Dżyga, Marzena Chmielarz, Anna Kozłowska, Beata Stasiak i Violetta Pruska. Panie przez cały czas bacznie przyglądały się poczynaniom młodych artystów, zaś po zakończonej rywalizacji udały się na obrady by dokonać trudnego wyboru i wśród wykonawców wyłonić tych najlepszych z najlepszych. Podczas przerwy w oczekiwaniu na werdykt dla wszystkich zaśpiewały Agnieszka Metzgier i Beata Stasiak.
Ostatecznie przyznano 3 wyróżnienia (Kaja Baszyńska, Pola Radoń, Karolina Puchajda) i jedną nagrodę główną. Grand Prix I Festiwalu Piosenki Angielskojęzycznej „YOU CAN SING” przypadło w udziale Magdalenie Sztampke.

czytaj więcej... czytaj więcej...
31 maja 2016
Serdecznie zapraszamy na PIKNIK RODZINNY pod hasłem "Posmakuj świata".

Piknik odbędzie się w sobotę 11 czerwca 2016 r, w godzinach 11:00-15:00 w Szkole Podstawowej w Starych Babicach. Czeka wiele niespodzianek i atrakcji, w tym m.in.:czytaj więcej... czytaj więcej...

11 maja 2016
Szanowni Rodzice, Mieszkańcy naszej Gminy,

Wczorajsze spotkanie i sprawa, o którą walczymy, zdaniem Pani Redaktor TVP Warszawa, "były tak gorące", że materiał był emitowany od razu, czyli wczoraj w wydaniu Kuriera Warszawskiego - Podsumowanie Dnia od około 2 min 45 sek.

Poniżej podsyłam link. http://warszawa.tvp.pl/25277908/10052016czytaj więcej... czytaj więcej...

10 maja 2016

Drodzy Rodzice,

Dziękuję za obecność wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzieli na mój apel.

W spotkaniu wzięli udział po naszej, Rodziców stronie, goście specjalni:

Pani Anita Czerwińska Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej,

Pani Jolanta Dobrzyńska przedstawiciel Narodowej Rady Rozwoju przy Kancelarii Prezydenta RP (sekcja edukacja, młode pokolenie, sport),

Pani Krystyna Mucha, Dyrektor Wydziału Kształcenia Ogólnego z Kuratorium Oświaty w Warszawie

oraz prawnik ZNP Pan mecenas Krzysztof Lisowski.

czytaj więcej... czytaj więcej...
04 maja 2016

W dni 5 maja br, czyli w dniu, kiedy obchodzone jest Święto Szkoły zajęcia dodatkowe organizowane przez Radę Rodziców odbędą się jak zwykle.

Zapraszamy wszystkie zapisane dzieci!

Rodziców prosimy o sprawdzenie zmian planu lekcji na ten dzień. Świetlica jest czynna.

czytaj więcej... czytaj więcej...

Strona wyników:
1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 10