Aktualności

06 marca 2016

W dniach 7-9 marca, czyli w czasie rekolekcji zajęcia dodatkowe organizowane przez Radę Rodziców odbędą się jak zwykle. Zapraszamy wszystkie zapisane dzieci!

czytaj więcej... czytaj więcej...
27 stycznia 2016

Kończy się pierwszy semestr, więc czas na podsumowania i podziękowania dla tych, którzy najbardziej angażują się w życie Szkoły i bez których wiele spraw w ogóle by nie zaistniało. Tak trzymać - nasza mała społeczność rozwija się właśnie dzięki dobrej woli, chwilom, poświęcanym z Waszego życia prywatnego i uśmiechom na Waszych twarzach. To dzięki takim Rodzicom jak Wy - nasze dzieciaki mogą cieszyć się z przeróżnych atrakcji i czują, że ktoś dba o to ważne miejsce, jakim jest Szkoła - miejsce, w którym spędzają tak dużo czasu.

czytaj więcej... czytaj więcej...
24 stycznia 2016

W tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Kochani dziadkowie, przyjmijcie życzenia zdrowia i pomyślności! Bardzo doceniamy Waszą obecność w życiu naszym i naszych dzieci. Dziękujemy Wam za Mądrość i Cierpliwośc w obcowaniu z naszymi dziećmi. 

Kochamy Was !!!

czytaj więcej... czytaj więcej...
23 grudnia 2015

Kiermasz Świąteczny

czytaj więcej... czytaj więcej...
21 grudnia 2015

Świąteczna atmosfera w szkole

czytaj więcej... czytaj więcej...
13 grudnia 2015

Dyskoteka andrzejkowa

czytaj więcej... czytaj więcej...
09 grudnia 2015

Konkurs RODZINNA BOMBKA rozstrzygnięty! !!

czytaj więcej... czytaj więcej...
10 listopada 2015

Świętujemy odzyskanie Niepodległości

W sobotę 7 listopada 2015 roku na dziedzińcu Szkoły Podstawowej w Starych Babicach rozpoczęła się gra historyczna – 11 listopada – Droga do Niepodległości, którą młodzież szkolna, pedagodzy i goście uczcili 97 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pani Dyrektor Dorota Smolińska odsłoniła Kamień upamiętniający polskich harcerzy a Ksiądz Prałat Jan Szubka dokonał jego poświęcenia. Następnie wydane zostały rozkazy wymarszu dla brygad Legionów Polskich. I tak rozpoczęła się gra terenowa. Pogoda dopisywała, wszystkie brygady pod dowództwem poruczników wykonywały zadania wzorowo. Po przejściu całej trasy, wykonaniu rozkazów, brygady zgrupowano na leśnej polanie. Polska flaga została wciągnięta na maszt, Hymn Polski odśpiewany.

czytaj więcej... czytaj więcej...
19 października 2015
Uwaga, uwaga! Już w tym tygodniu, 22 października, chłopcy z naszej szkoły oraz ze szkoły w Borzęcinie wyjeżdżają do Maroka na finał Danone Nations Cup - Międzynarodowy Puchar Dzieci w piłce nożnej! Będą walczyć na profesjonalnym stadionie o miejsce w światowym finale turnieju Danone Nations Cup w gronie 40 najlepszych drużyn z całego świata! Nasi młodzi piłkarze zmierzą się z takimi zespołami jak Niemcy, Japonia, czy trzeci grupowy rywal w Maroko - Tunezja. Liczymy, że najbliższy wyjazd jest początkiem wspaniałej przygody tych młodych chłopaków i pozwoli im oprócz sukcesów sportowych uczyć się i utrwalać w sobie takie wartości jak zasady fair play czy szacunek do innych osób. W Maroko nie zabraknie też fanów naszej drużyny, którzy niezależnie od pogody, godziny spotkania czy miejsca - zawsze wiernie kibicują swoim bohaterom. Trzymajmy za nich mocno kciuki!czytaj więcej... czytaj więcej...
Strona wyników:
1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 ... 9